آموزش زبان انگلیسی

یادگیری با کشف و لذت

دوره های زبان انگلیسی آنلاین ما

همراه با مدرک

چرا ES DUBAI؟

پشتیبانی به بیش از ۲۰ زبان

به منظور راحتی شما و سهولت ارتباط، تیم پشتیبانی ما به بیش از 20 زبان شما را یاری می‌دهند تا به اهداف‌تان دست یابید و مسیر دقیق و درست آموزشی خود را پیگیری کنید.

فضای به‌روز موسسه

مجموعۀ «ES DUBAI» چیزی بسیار فراتر از یک موسسه آموزش زبان است. این مجموعه با مساحت ۲۷۸۳ متر مربع دارای کلاس‌های درس هوشمند، کافه تریا، کتابخانه و امکانات تفریحی با تکنولوژی مدرن است که تجربه‌ای عالی در آموزش را برای شما رقم می‌زند.

اساتید مجرب و Native

ارائه تجربۀ یادگیری با کیفیت هدف اصلی ماست. تمامی اساتید موسسه، زبان انگلیسی زبان مادری آنهاست و در آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم بسیار با تجربه و دارای مدرک بین المللی استادی هستند.

دفتر شغلی اختصاصی ما

مسیر شما با اتمام دوره ها در ES DUBAI تمام نمی‌شود و شما می‌توانید مشاوره شغلی ویژه‌ای را از مشاوران متخصص ما در دفتر شغلی اختصاصی دریافت کنید که کارگاه های منظمی در زمینه ساخت رزومه، شبکه‌سازی و مهارت‌های مصاحبه برگزار می‌کنند.

برنامه فعالیت‌های اجتماعی

مطالعه زبان انگلیسی با ما فراتر از یادگیری است! تیم فعالیت‌های اجتماعی ما هر ماه بیش از ۲۰ فعالیت رایگان و مقرون‌به‌صرفه ترتیب می‌دهد تا با زبان‌آموزان از سراسر جهان تعامل داشته باشید و زبان انگلیسی را خارج از کلاس‌های درس نیز تمرین کنید.

زبان‌آموزان در سراسر جهان

ما یک موسسه آموزشی چند فرهنگی با زبان‌آموزانی از بیش از ۸۰ ملیت هستیم. با پیدا کردن دوستان از کشورهای مختلف و شرکت در یک جامعه زبان آموزی بین المللی، تجربه یادگیری فوق العاده ای خواهید داشت.

زبان انگلیسی را با دوره‌های معتبر ما بیاموزید

ما یک موسسه آموزشی معتبر در دبی و لندن هستیم ما طیف گسترده‌ای از دوره‌های زبان انگلیسی را با اساتیدی که زبان انگلیسی زبان مادری آنهاست، برای تمام زبان‌آموزان با هر سطحی، ارائه می‌دهیم، تا شما بتوانید در یادگیری یا بهبود مهارت‌های نوشتن، خواندن، گوش دادن و صحبت کردن زبان انگلیسی موفق شوید.

ما نمی‌گوییم

بلکه زبان آموزان ما می‌گویند!

درخواست مشاوره رایگان و ثبت نام

نگاهی به شبکه‌ اجتماعی

ما مطالعه زبان انگلیسی را برای هر زبان‌آموز به تجربه‌ای سرگرم‌کننده و جذاب تبدیل می‌کنیم. مجموعه «ES DUBAI» تجربه فضای خانوادگی در یک جامعه فرهنگی متنوع را برای شما فراهم می‌کند. ما در تلاشیم تا «ES» به عنوان خانه دوم شما در دبی به مکانی برای یادگیری همراه با کشف و لذت تبدیل شود.

We offer full time and part time English courses to international students.

About Us

Contact Us

Location

15th, 34th, 36th Floors BB1 Mazaya Business Avenue, JLT, Dubai, United Arab Emirates

Email Us

marketing@esdubai.com

Telephone

+971 4 398 2815

Copyright © 2023 All Rights Reserved